Řetězy a řetězová kola

Řetězy

Category Picture

Dobře navržený pohon řetězem přenáší účinně mechanický výkon z jednoho hřídele na druhý. Řetězy SKF jsou vyráběny v moderních výrobních závodech s přísnou kontrolou kvality. Všechny výrobky splňují normy ISO a další průmyslové normy, jako např. ANSI, BS, DIN a JIS.

Při splňování norem ANSI pro osazení řetězových kol nabízí řady řetězů H, SH, SPH a SHH vynikající pevnost a zatížitelnost pro náročné aplikace a rázová zatížení. Toho se dosahuje používáním tlustších destiček, většího profilu destiček a používáním prokalených čepů, což zajišťuje zvýšenou provozní životnost.

 

Řetězová kola

 

Řetězová kola SKF se dodávají v široké nabídce velikostí. S dostupnou obsáhlou nabídkou se nebudete muset nikdy obávat, že nenaleznete vhodnou velikost řetězového kola pro vaši aplikaci.

Řetězová kola SKF jsou k dispozici v různých uspořádáních náboje, jako např. bez náboje, náboj na jednu nebo obě strany. Dodávají se také volitelně v provedení pro kuželová pouzdra pro snadnou montáž a demontáž. Velikosti pod 25 zubů jsou standardně s kalenými zuby pro optimální životnost řetězového kola.