Ruční nářadí

V oblasti ručního nářadí můžeme doporučit následující  výrobce a to CROMWELL a BAHCO.

CROMWELL® je jedním z vedoucích světových dodavatelů průmyslových nástrojů a zařízení. Nabízí rozsáhlou řadu produktů zahrnujících ruční nářadí, řezné nástroje, elektrické a pneumatické nářadí, brusivo, měřící přístroje, vybavení pro garáže a dílny, ruční nářadí, ochranné a další pomůcky pro nejrůznější přidružené aplikace.

Ve skupině ručního nářadí Cromwell máme k dispozici automobilové nářadí a nástroje, klíče, imbusy, kleště, nástrčné, zástrčné a kované hlavice, dláta, páčidla, kladiva, nože, maznice a příslušenství, pojízdné skříně, nástavby, boxy, nýtovačky a nýty, stavební nářadí, zahradní nářadí, tesařské nářadí, pájky a multimetry, svinovací metry, pásma, nejiskřivé a izolované nářadí apod.

Pro dílenské vybavení vám můžeme nabídnout trny, svorky, svěráky, sklíčidla, pořadače, redukční vložky, hroty a pod.

V oblasti brusiva a el. nástrojů nabízíme nástroje pro vrtání, odhrotování, broušení, řezání, dokončovací práce a leštění atd .

U měřidel najdete kontrolní, optická a měřicí zařízení sloužící k zajištění kvality a výrobní tolerance, které musí být dodržovány v průběhu výrobních procesů.

Spojovací materiál – nabízíme šrouby, vruty, sady spojovacích materiálů, sady na opravu závitů, zavitové tyče, ložiskové kuličky, kolíky, hmoždinky, čepy, vytahovače hmoždinek atd.

Maziva a chemie – lepidla, ředidla, rozpouštědla, chladící kapaliny, tavné ochranné hmoty, maziva, oleje, barvy, opravné sloučeniny .

Svařování – zde najdete rozmanitou škálu výrobků pro svařování el. obloukem, svařování plynem, svářečské helmy, elektrody, dráty, příslušenství a náhradní díly, atd.

 

U nářadí Bahco máme k dispozici široký sortiment ručního nářadí jako jsou různé typy kleští (kombi, siko, rychloupínací, štípací a pod), hasáků, stavitelné klíče, šroubováky, pilníky, závitové sady, různé typy gola sad, různé typy ráčen, sady imbus, očkové klíče, nástrčné klíče, klasické maticové klíče atd.

K široké škále nářadí Bahco patří také stahováky. Zde můžeme nabídnout vnitřní stahováky kuličkových ložisek,  tříramenné stahováky, opěrné stojany, univerzální dvouramenné stahováky, mnohonásobné stahováky, stahovák kulových kloubů, univerzální stahováky kulových kloubů, náhradní vřetena stahováků, separátory, hydraulické stahováky, separátory těsnění a pod.